ua
en
Новини

6 ПРОСТИХ ПОРАД ЯК ПІДТРИМАТИ ЧОЛОВІЧЕ ЗДОРОВ’Я

#SYSTEMPHARM #УКРАЇНА

Сьогодні ми зібрали для вас 6 найкорисніших і водночас простих порад як чоловікам зберегти своє чоловіче здоров’я на довгі роки.

Ця інформація є особливо актуальною зараз, коли в житті кожного чоловіка високий рівень стресу і ніколи подумати про себе.

СІСТЕМ ФАРМ має кілька простих порад для чоловіків як підтримати і зберегти на довгі роки чоловіче здоров’я.

✅ ФІЗИЧНА АКТИВНІСТЬ.

Регулярно займайтеся спортом, більше ходіть пішки, намагайтеся рухатися якнайчастіше протягом дня. Бажано робити вранці хоча б невелику зарядку, що зарядить енергій на цілий день.

Від руху залежить інтенсивність кровообігу та обміну речовин у передміхуровій залозі. Крім того, скорочення тазової мускулатури роблять на залозу масажуючий ефект. Також фізичні вправи регулюють внутрішньочеревний тиск, що позитивно впливає на сечостатеву систему чоловіка.

✅ ЗБАЛАНСОВАНЕ ХАРЧУВАННЯ.

Чоловіку необхідно збалансовано харчуватись для нормальної роботи всіх органів і, зокрема, статевої системи. Разом із правильним харчуванням чоловік отримує будівельний матеріал для чоловічих статевих гормонів. Ось чому в їжі має бути адекватна кількість жирів, білків і вуглеводів, завдяки яким синтезується і головний чоловічий гормон – тестостерон.

Для нормального функціонування нирок, сечового міхура, сечівника та інших систем організму потрібно випивати необхідну кількість рідини, від двох літрів на день.

✅ РЕГУЛЯРНЕ СТАТЕВЕ ЖИТТЯ.

Статеве життя є важливою складовою чоловічого здоров’я.

Пам’ятайте, що регулярний секс є профілактикою багатьох застійних явищ у чоловічому організмі і набагато кориснішим за масаж простати.

✅ РЕГУЛЯРНІ ВІЗИТИ ДО УРОЛОГА.

Багато захворювань протікають майже безсимптомно і можуть не турбувати чоловіка. Саме тому регулярне відвідування уролога і своєчасна діагностика та лікування хвороб на ранніх термінах дозволяють жити повноцінним, насиченим і здоровим життям.

✅ СТОП ПАЛІННЯ.

Про шкоду нікотину не знає лише лінивий. Проте багато хто ніяк не може зібрати всю свою волю і кинути палити.

Згубний вплив нікотину полягає в тому, що він спазмує кровоносні судини, що погіршує харчування життєво важливих органів.

✅ АНАЛІЗИ ПІСЛЯ 40.

Найнебезпечнішим і найпоширенішими урологічними захворюваннями є рак передміхурової залози, що загрожує життю. Сучасна діагностика дозволяє виявляти пухлинні процеси або схильність до них на ранніх стадіях.

СІСТЕМ ФАРМ теж може допомогти у збереженні та відновленні чоловічого здоров’я, для цього є спеціальна лінійка продуктів:

⭐️ ФАРМАПРОСТ – супозиторії з екстрактом простати, олією гарбуза і олією амаранту.

⭐️ ФАРМАПРОСТ ФОРТЕ – супозиторії з екстрактом простати та олією амаранту.

⭐️ ФАРМАПРОСТ КОМБІ – капсули з екстрактом пальми сабаль, цинком і селеном.

Лінійка ФАРМАПРОСТ розроблена спеціально для чоловічого здоров’я і може використовуватися при різних проблемах сечостатевої системи. Слідкуйте на нашими новинами, щоб дізнатись більше.

Давайте піклуватися про здоров’я разом

Все буде УКРАЇНА💙💛