ua
en
Новини

АЛЬФА-ЛІПОЄВА КИСЛОТА, ЧИМ НАСПРАВДІ ВОНА КОРИСНА?

#SYSTEMPHARM #УКРАЇНА

Альфа-ліпоєва (тіоктова) кислота завжди асоціюється з лікуванням найпоширенішого ускладнення цукрового діабету – полінейропатією.

Тіоктова кислота є одним із найсильніших антиоксидантів, що використовуються в лікуванні діабетичної нейропатії. Висока ефективність та патогенетична дія тіоктової кислоти доведені численними експериментальними та клінічними дослідженнями.

В основі адекватного та раціонального застосування препаратів тіоктової кислоти лежать результати численних досліджень (ALADIN I, ALADIN II, ALADIN III, ORPIL, NATHAN, DECAN, SYDNEY), у яких відпрацьовувалася доза, кратність прийому та тривалість курсу.

ЗАГАЛЬНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ АЛЬФА-ЛІПОЄВОЇ КИСЛОТИ:

✅ Є ендогенно утвореною речовиною.

✅ Присутня в різних органах з переважанням у печінці, нирках, серці.

✅ Локалізується у всіх середовищах організму: клітинних мембранах, цитоплазмі та позаклітинній рідині.

✅ У нормі міститься в організмі у мінімальній кількості – 1-50 нг/мл.

✅ Потреба здорової людини забезпечується синтезом в організмі.

✅ Біосинтез імовірно здійснюється у кишковій флорі.

ПЕРЕВАГИ АЛЬФА-ЛІПОЄВОЇ КИСЛОТИ:

⭐️ АНТИОКСИДАНТНА ДІЯ. Інгібування вільних радикалів. Нормалізація функції глутатіонової системи антирадикального захисту, виступаючи донором сульфгідрильних груп та замінюючи відновлений глутатіон у реакціях, що забезпечуються глутатіонпероксидазою. Зменшує оксидантний стрес, збільшує ендогенний антиоксидантний потенціал.

⭐️ ГІПОГЛІКЕМІЧНА ДІЯ. Підсилює взаємодію інсуліну та рецепторів, підвищує активність глюкозних транспортерів та внутрішньоклітинний транспорт глюкози. Гальмує процеси глюконеогенезу та кетогенезу. Одноразове введення дози 1000 мг підвищує чутливість до інсуліну на 50%, застосування при ЦД 2 типу в дозі 600 мг/добу протягом 10 днів – на 27%.

⭐️ ДЕТОКСИКАЦІНАЯ ДІЯ. Утворює комплекси з марганцем, цинком, кадмієм, свинцем, кобальтом, нікелем та залізом, виводить із тканин ртуть, мідь, миш’як.

⭐️ НЕЙРОПРОТЕКТОРНАЯ ДІЯ. Зменшує перекисне окислення ліпідів у периферичних нервах та покращує ендоневральний кровотік, що призводить до збільшення швидкості проведення нервового імпульсу. Нормалізує рівень глутатіону в нервах. Стимулює зростання аксонів та їх розгалужень, а також нових нервових волокон.

⭐️ ЕНЕРГЕТИЧНА ДІЯ. Сприяє стимуляції захоплення та утилізації глюкози в м’язовій тканині незалежно від дії інсуліну, збільшує вміст макроергітичних сполук у скелетних м’язах, коригує порушений метаболізм заліза та міді.

⭐️ ІМУНОТРОПНА ДІЯ. Сприяє нормалізації клітинного імунітету, збільшуючи недостатнє вміст усіх субпопуляцій Т-лімфоцитів.

Саме тому, що альфа-ліпоєва кислота настільки корисна і має безліч позитивних фармакологічних ефектів, SYSTEM PHARM має кілька продуктів для вас:

⭐️ ФАРМАЛІПОН – 600 мг альфа-ліпоєвої кислоти у флаконі 20 мл №5.

⭐️ ФАРМАЛІПОН ТУРБО – готовий до введення розчин альфа-ліпоєвої кислоти, 600 мг у флаконі 50 мл, №10.

Давайте дбати про здоров’я разом!

Все буде УКРАЇНА! 💙💛