ua
en
Новини

ФІТОТЕРАПІЯ. КОМУ І КОЛИ ПОТРІБНА?

#SYSTEMPHARM #УКРАЇНА

Фітотерапія (фітолікування, або траволікування) – метод лікування та профілактики захворювань із використанням рослин, що мають лікувальні властивості, і /або препаратів на їх основі. Добре відомі рослини, що традиційно використовувалися в народній медицині, у сучасних умовах є об’єктом дослідження вчених.

КОЛИ ДОЦІЛЬНО ЗАСТОСОВУВАТИ ФІТОТЕРАПІЮ, А КОЛИ ВОНА САМОСТІЙНО НЕ ДОПОМОЖЕ?

Фітотерапія – це додаткова допомога, яку найчастіше призначають уже після завершення гострої стадії хвороби. Завдання фітолікування – посилити дію основних лікарських препаратів, наприклад, антибіотиків та допомогти хворому швидше вилікуватися. Препарати рослинного походження переважно чинять м’яку, проте комплексну дію. Фітопрепарати зазвичай призначають для тривалого лікування хронічних недуг, а також вони ефективні для запобігання розвитку повторних загострень (рецидивів) хвороби.

МІСЦЕ ФІТОТЕРАПІЇ В ЛІКУВАННІ ЗАХВОРЮВАНЬ СЕЧОВИВІДНОЇ СИСТЕМИ.

Інфекція сечових шляхів — збірне поняття для означення бактеріального або іншого ураження сечових шляхів. Ураження нижніх сечових шляхів призводить до виникнення циститу (запалення сечового міхура), тоді як ураження верхніх сечових шляхів призводить до пієлонефриту (запалення нирок).

Загальні симптоми інфекції сечовивідних шляхів:

  • сильне й часте бажання до сечовипускання;
  • мутна, зі слідами крові, неприємна на запах сеча;
  • біль чи пекучі відчуття під час сечовипускання;
  • нудота, можливе блювання;
  • біль у нижній ділянці живота.

КІЛЬКА ВАЖЛИВИХ ФАКТІВ

🔴 Кожен п’ятий запальний процес в організмі пов’язаний з органами сечостатевої системи. На це вказує статистика Всесвітньої організації охорони здоров’я.

🔴 За статистикою, на частку пієлонефриту припадає близько 60-70% всіх запальних патологій сечовидільної системи.

🔴 За статистикою кожна третя жінка до 24 років і кожна друга – до 50 років стикається з циститом раз на рік або частіше.

🔴 Особливістю перебігу циститу в жінок є часті рецидиви. Так, понад 50% пацієнток знову стикаються з ним протягом року після першого епізоду захворювання.

Саме для боротьби с захворюваннями сечовивідної системи в СІСТЕМ ФАРМ розробили новітній рослинний комплекс – УРОДОЗИН.

⭐️ УРОДОЗІН – капсули на основі рослинних екстрактів журавлини, золототисячника, любистка та розмарину.

Екстракт ягід журавлини (Vaccinium macrocapron, стандартизований за вмістом проантоціанідів (РАС) 10%) – завдяки наявності у складі органічних кислот, флавоноїдів, глікозидів та вітамінів має бактерицидну та протизапальну дію.

Екстракт золототисячника (Centaurea cyanus) – 36 мг – цей екстракт багатий на глікозиди, флавоноїди та коричні кислоти. Активні інгредієнти светіамарин та сверозид пригнічують ріст бактерій. Також екстракт золототисячника має м’яку сечогінну дію.

Екстракт кореня любистка (Levisticum officinale) – 36 мг – завдяки наявності у складі ефірних олій та фталідів покращує кровотік у нирках, усуває неприємні відчуття та полегшує сечовипускання.

Екстракт розмарину (Folia Rosmarinus officinalis) – 36 мг – завдяки розмариновій кислоті у складі пригнічує ріст бактерій, зменшує запалення. Також гіркоти, що входять до складу, знімають спазм і розслаблюють м’язову тканину.

УРОДОЗІН може використовуватися в комплексній терапії:

✅ нормалізація функціонування сечовивідної системи при запальних захворюваннях

✅ при інфекціях сечовивідних шляхів

✅ профілактики утворення каменів

✅ після видалення каменів

УРОДОЗІН не містить ГМО і для його виготовлення використовується французька високоякісна сировина.

Давайте дбати про здоров’я разом.

Все буде УКРАЇНА💙💛