ua
en
Новини

Незаперечна користь вітаміну D

#SYSTEMPHARM #УКРАЇНА

Вітамін D – це жиророзчинний вітамін, який міститься в небагатьох продуктах харчування, а також синтезується в шкірі під дією ультрафіолетового проміння.

Вироблення вітаміну D шкірою залежить від багатьох чинників, зокрема: ступеня пігментації шкіри (пігментація шкіри та застосування сонцезахисних засобів суттєво пригнічує синтез вітаміну D в шкірі), площі шкірного покрову, що неприкритий одягом. Також має значення широта розташування регіону, тривалість дня, пора року. Виявляється, в північних регіонах з жовтня по березень сонячні промені падають під таким кутом, що синтез вітаміну D в шкірі практично припиняється. Також практично не відбувається синтезу вітаміну D в ранковий або вечірній час. У людей літнього віку відбувається зниження синтезу вітаміну D, у людей з ожирінням ще і депонування у жировій тканині з порушенням доступності його для використання в організмі.

Останні дослідження довели багато позитивних аспектів впливу вітаміну D на здоров’я людей різного віку. Виявляється, зниження концентрації вітаміну D є потенційно значущим чинником розвитку таких серйозних захворювань, як рак, серцево-судинні захворювання, цукровий діабет, інфекційні захворювання, ряд аутоімунних захворювань, у вагітних – ризик гестаційного цукрового діабету, прееклампсії, низької ваги у новонароджених. Доведено, що вітамін D важливий для підтримання сили та скорочення м’язів, знижує ризик падіння у людей похилого віку, зменшує м’язову слабкість. Абсолютно доведені захисні ефекти вітаміну D при захворюваннях кісткової системи, зокрема, рахіті, остеопорозі та остеомаляції.

ВІТАМІН D ПОЗИТИВНО ВПЛИВАЄ НА:

✅ Ендокринну систему

✅ Нервову систему

✅ Імунну систему

✅ Бронхолегеневу систему

✅ М’язову систему

*ЗАГРОЗИ D-ДЕФІЦИТУ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ У ЦИФРАХ

⚡️ 95% українців страждають на недостатність вітаміну D;

⚡️ 73% вагітних та лактуючих жінок на фоні прийому мультивітамінних комплексів та його додаткового приму в дозі 400 МО мають D-вітамінний дефіцит. Лише 6% жінок різного віку мають оптимальний рівень вітаміну D (Татарчук Т.Ф., Булавенко О.В., 2018).

⚡️ 88,9% пацієнтів із алергічними захворюваннями мають дефіцит вітаміну D;

⚡️ 53,3% дітей хворих на бронхіальну астму страждають від дефіциту вітаміну D;

⚡️ 10-15% кальцію з їжі засвоюються в організмі без вітаміну D;

⚡️  на 46% збільшується можливість виникнення агресивних форм раку простати при дефіциті вітаміну D.

*Людмила Квашніна – доктор мед. наук, професор, Заслужений лікар України, керівник відділення медичних проблем здорової дитини та преморбідних станів ДУ «ІПАГ імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України», 2021.

☀️ Саме тому серед продуктів компанії СІСТЕМ ФАРМ є ДЕТРИСЕЛЕКТ – жиророзчинна форма вітаміну D.

ДЕТРИСЕЛЕКТ допоможе подолати дефіцит вітаміну D в організмі.

Широкий вибір дозувань дозволить кожному отримати саме ту дозу, яка потрібна:

✅ 2000 МО

✅ 4000 МО

✅ 5600 МО

Давайте дбати про здоров’я разом.

Все буде УКРАЇНА💙💛