ua
en
Новини

ПРО ЩО МОВЧАТЬ ЧОЛОВІКИ АБО ЯК ЗБЕРЕГТИ ЧОЛОВІЧЄ ЗДОРОВ’Я?

#SYSTEMPHARMЗДОРОВ’Я

Є теми, які часом не хочеться обговорювати не те що з друзями, а навіть зі своїм лікарем, тому що це незручні інтимні питання, відповіді на які можуть зовсім не сподобатися … Так що ж робити?

✅ Сьогодні в нашій рубриці #SYSTEMPHARMЗДОРОВ’Я ми поговоримо на одну з таких тем, а саме, як же чоловікам стежити і зберігати своє чоловіче здоров’я, на що особливо звертати увагу і, звичайно ж, поговоримо про користь профілактики.

❓ З ЯКОГО ВІКУ ТРЕБА ПОЧИНАТИ ДБАТИ ПРО ЧОЛОВІЧЄ ЗДОРОВ’Я І ЯКИХ ЗАХВОРЮВАНЬ ВАРТО ОСТЕРІГАТИСЯ?

На думку фахівців, починати стежити за своїм здоров’ям треба якомога раніше, змолоду.
Простатит і аденома простати – найбільш часті проблеми чоловічого здоров’я. Відповідно до сучасної статистикою, із запаленням передміхурової залози – ПРОСТАТИТОМ – стикається в тому чи іншому вигляді кожен чоловік. Захворювання проявляє себе ріжучими болями в області статевих органів, частим або утрудненим сечовипусканням, порушенням ерекції.
Простатит і аденома простати дуже помолодшали. Раніше простатит турбував чоловіків після 30-ти. Серед причин – порушення кровообігу в області малого тазу внаслідок сидячої роботи, малорухомого способу життя, переохолодження.
Простатит відносився до профзахворювань певних категорій працівників: офісних співробітників, водіїв і т.д. Зараз же навіть 20-25-річні активні молоді люди часто мають подібні проблеми.
Причина в тому, що до основних факторів виникнення захворювання додалися ще й інші: приховані статеві інфекції, хронічний стрес, погіршення екології і т.д.
Підступність простатиту полягає в тому, що, якщо вчасно не вирішити проблему, захворювання переходить в хронічну форму і призводить до порушення потенції і навіть може стати причиною чоловічого безпліддя.
АДЕНОМА ПРОСТАТИ- це доброякісне розростання тканин передміхурової залози з утворенням в ній вузлів.
Дана патологія спостерігається приблизно у 30-40% чоловіків після 50 років і у 70-90% після 65 років. Ця проблема суттєво порушує якість життя, викликаючи серйозні розлади сечовипускання, біль і порушення статевої функції. Серед причин – гормональні порушення внаслідок зниження вироблення тестостерону, ожиріння, відсутність фізичних навантажень, сидячий спосіб життя і т.д. Якщо вчасно не почати лікування аденоми, наслідки можуть бути серйозними, аж до оперативного втручання.

❓ ЯК ЖЕ ЗБЕРЕГТИ ЧОЛОВІЧЄ ЗДОРОВ’Я І ЯКІ ПРОФІЛАКТИЧНІ ЗАХОДИ ДОПОМОЖУТЬ ЗАПОБІГТИ БАГАТЬОМ ПРОБЛЕМАМ У МАЙБУТНЬОМУ?

Кілька простих порад допоможуть надовго зберегти високу якість і радість життя представникам сильної половини людства:

ХАРЧУЙТЕСЬ ПРАВИЛЬНО. Обов’язково включіть в свій раціон горіхи – джерело селену і цинку, які відіграють важливу роль у виробленні тестостерону і благодатно впливають статеву функцію.

ОБОВ’ЯЗКОВО ЗАЙМАЙТЕСЬ СПОРТОМ. Фізична активність усуває застій в області малого тазу і стимулює вироблення чоловічого гормону тестостерону.

ВІДМОВТЕСЬ ВІД ШКІДЛИВИХ ЗВИЧОК. Куріння і алкоголь веде до тривалого спазму судин в області малого тазу і шкодить чоловічому здоров’ю.

ПОВНОЦІННИЙ СОН. Лягайте спати до півночі. Здоровий 7-8-годинний сон не тільки допомагає відновити сили, але і сприяє правильної виробленні тестостерону і гормонів, які бережуть м’язи, подовжують молодість і знижують запалення.

БОРІТЬСЯ ЗІ СТРЕСОМ І ДЕПРЕСІЄЮ. Ніщо так згубно впливає на чоловіче здоров’я, як гормони стресу.

СТВОРІТЬ РОДИНУ. Тривалі і міцні партнерські відносини вбережуть вас від захворювань, що передаються статевим шляхом, захистять від стресу і налагодять правильну вироблення тестостерону – головного чоловічого гормону.

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО ЛІКАРЯ при виникненні дискомфорту, не займайтеся самолікуванням. Після 40 років регулярно відвідуйте лікаря – уролога і андролога.

Давайте дбати про здоров’я разом