ua
en
Новини

Жіноче здоров’я. Що треба знати?

#SYSTEMPHARM #УКРАЇНА

Сучасні українські жінки часто беруть на себе велику відповідальність – турботу про рідних і близьких, зокрема, про їхнє здоров’я.
Українки мають дуже насичене життя – вони поєднують турботу про сім’ю, і догляд за дітьми з кар’єрою та активним соціальним життям. За всім цим іноді не залишається часу зупинитися і подумати про своє здоров’я. Нерідко це призводить до серйозних наслідків: багато захворювань починаються і перший час можуть протікати безсимптомно. Але якщо упустити момент — з’являться ускладнення.

Саме тому дуже важливо пам’ятати про профілактику і відвідувати гінеколога раз на півроку, але можна не рідше ніж раз на рік.
СІСТЕМ ФАРМ вирішила нагадати вам про корисні звички та поради, які допоможуть зберегти жіноче здоров’я на довгий час.
Ось кілька ключових рекомендацій:

✅ РЕГУЛЯРНО ВІДВІДУЙТЕ ГІНЕКОЛОГА – для огляду, аналізів та УЗД. Це дозволить виявити найменші проблеми на самому їх початку.

✅ ДОТРИМУЙТЕСЬ ПРАВИЛ ГІГІЄНИ і користуйтеся лише своїми туалетним приладдям.

✅ ВІДДАВАЙТЕ ПЕРЕВАГУ БІЛИЗНІ З НАТУРАЛЬНИХ ТКАНИН – синтетичні тканини майже не вбирають вологу і не забезпечують достатньо хорошу циркуляцію повітря в області геніталій. Бавовняна білизна не дає утворитися лужному середовищу на слизовій оболонці піхви.

✅ ЯКЩО У ВАШОГО ПАРТНЕРА ВИЯВИЛАСЯ ЯКАСЬ ІНФЕКЦІЯ, ви також повинні звернутися до гінеколога – з великою ймовірністю мікробна флора турбуватиме і вас.

✅ ЗВЕРТАЙТЕ УВАГУ НАВІТЬ НА НЕЗНАЧНИЙ ДИСКОМФОРТ ПРИ СЕЧОВИПУСКАННІ – він може бути провісником серйозного нездужання.

✅ НЕ ЇЖТЕ НАДТО БАГАТО ХЛІБА, НЕ ЗЛОВЖИВАЙТЕ АЛКОГОЛЕМ, особливо пивом – усі ці продукти сприяють виникненню хронічних грибкових інфекцій.

✅ НЕ КУПУЙТЕ СПЕЦИФІЧНІ ЗАСОБИ ІНТИМНОЇ ГІГІЄНИ: кольорові тампони та туалетний папір, мило з віддушкою та спреї – це може стати причиною подразнення слизової оболонки та розвитку дисбактеріозу та запалення.

✅ Після басейну або купання в морі, НАМАГАЙТЕСЯ НЕ ХОДИТИ ДОВГО В МОКРОМУ КУПАЛЬНИКУ, так як це загрожує небезпекою переохолодження органів малого тазу та активізації в цих органах мікробної та вірусної флори. Крім того, ви мимоволі створюєте ідеальні парникові умови для бактерій.

✅ УНИКАЙТЕ ВИПАДКОВИХ СТАТЕВИХ ЗВ’ЯЗКІВ. Якщо ж відбувся незахищений контакт із випадковим статевим партнером, необхідно якнайшвидше звернутися до клініки для проведення профілактичних заходів, що попереджають зараження сечостатевими інфекціями.
Саме такі прості поради допоможуть вберегти тендітне жіноче здоров’я.

В свою чергу, в СІСТЕМ ФАРМ розробили цілу низку продуктів спеціально для жінок та їх особливих потреб:

⭐️ ГЕКСІНОВА – гінекологічні супозиторії на основі хлоргексидину і масла чайного дерева.

⭐️ РЕГІАНОРМ – гінекологічні супозиторії на основі гіалуронової кислоти і рослинних екстрактів, таких як екстракт алое і масла чайного дерева.

⭐️ ЛЕДІМЕК – гінекологічні супозиторії на основі димексиду.

⭐️ ЛЕДІМЕК УЛЬТРА – гінекологічні супозиторії в основі яких комбінація димексида і екстракту алое.
Ці продукти розроблені спеціально для жінок і можуть використовуватися при багатьох проблемах жіночої статевої системи.

Давайти дбати про здоров’я разом!
Все буде УКРАЇНА💙💛