ua
en
Новини

1000 ПТАШОК ПЕРЕМОГИ

#SYSTEMPHARM #УКРАЇНА

Компанія System Pharm підтримала Ініціативу яка  стартувала у березні цього року «Пташки Перемоги»

21 серпня, у межах ініціативи «Пташки Перемоги» захисникам і захисницям кількох різних бойових формувань передали ще 272 безпілотники та одну антидронову рушницю. Таким чином, розпочавшись у березні цього року, вже у серпні ініціатива досягла своєї мети (передати на фронт 1000 дронів), адже загалом захисники та захисниці отримали 1152 безпілотники.

Нагадаємо, що засновниками проєкту «Пташки Перемоги» є Олександр Тіщенко, колишній очільник Львівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, та керівник ГО «Добро.Дій» Ігор Дулин. Реалізується проєкт за підтримки Львівської ОВА.

Партнерами виступили АТ «Львівгаз» та БФ «Support Ukraine», Український фонд розвитку / Ukrainian fund of development, Благодійний фонд «БО «Добро для України», Компанії SYSTEM PHARM, «Спокій», Благодійний фонд сім’ї Доскіч, «Галицька свіжина», та інші.

«Ще 272 дрони вирушають зі Львівщини до наших військовослужбовців на передову в межах ініціативи «Пташки Перемоги». Серед цих пташок є і тисячний дрон, і значно більше! Менш ніж за 5 місяців вдалося передати нашим оборонцям 1154 дрони! Ініціативу вирішили продовжити. Наступна ціль – ще тисячу безпілотників до кінця 2023 року. І далі – аж до перемоги», – зазначив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Серед 272 переданих сьогодні безпілотників: 240 FPV-дронів (бойові), 31 дрон Mavic різної комплектації (розвідувальні), 1 дрон Matrice 30t, а також 1 антидронова рушниця.

Отримали безпілотники та антидронову рушницю військовослужбовці 103 та 125 окремих бригад ТрО ЗСУ, 24 окрема механізована бригада ЗСУ ім. Короля Данила, 77 окрема аеромобільна бригада ЗСУ, 80 ОДШ бригада ЗСУ, 7 бригада тактичної авіації, підрозділи прикордонників та розвідувальників.

«Ми стараємося розподіляти дрони таким чином, щоб вони були там, де найбільше потрібні. Військові надсилають нам офіційні запити і відповідно до них ми дрони розподіляємо. Загалом бюджет проєкту орієнтовно – 80 млн грн. Українці сильні у своєму єднанні. Сьогодні, щоб ці дрони зібрати, обʼєдналися влада, військові, бізнес, журналісти, державні і громадські організації. За це я кажу велике спасибі кожному партнеру!», – наголосив Ігор Дулин.

Олександр Тіщенко зазначив, що проєкт продовжуватиметься до перемоги України.

«Це буде ще одна тисяча (дронів – ред.). Цей проєкт існуватиме до повної перемоги України над загарбником. Коли ми починали проєкт, то переживали, що 1000 дронів затягнеться на наступний рік, але побачивши, скільки до нас приєдналося охочих, ми зрозуміли, що проєкт буде продовжуватися, і я думаю, що до кінця року передамо ще одну тисячу дронів. Дякую всім, хто долучився»,– зазначив Олександр Тіщенко.

Разом до Перемоги!

Слава Україні!